Wszystkie dostępne spódnice dziewczęce w naszym sklepie z odzieżą dziecięcą i niemowlęcą.

W tej kategorii znajdują się spódniczki dziewczęce. Śliczne spódnice dziecięce uszyte są z weluru, dobrany jest modny fason dla dziewczynek, ale podkreślona jest także wygoda dla dziecka- gumka w pasie, luźny krój. Miłym modowym akcentem na spódnicach dla dziewczynek są aplikacje z haftem i małymi cekinami. Dla dziewczynek proponujemy także bardziej sportowe kroje spódnic- spódniczki bojówkowe, materiałowe, typowo sportowe.

Spódniczki to drugie po sukienkach ubranka przypisane dziewczynkom. Są kolorowe, księżniczkowe, bajkowe, a także eleganckie, szykowne, wytworne. Nie każda spódniczka pasuje na każdą okazję.

Spódniczki dziewczęce - rodzaje

Spódniczki tiulowe będą królowały podczas świąt, wesel, chrztów, przyjęć i zabaw. To balowe odmiany, zdecydowanie zjawiskowe i niecodzienne. Mają kilka warstw, są odstające, powiększają objętość ubranka. Pod tiul wszywana jest wygodna dla dziecka podszewka. Pas bywa ozdobny, dekoracyjny, ale przede wszystkim wygodny dla niemowlęcia. Mimo elegancji, komfort dziecka to podstawa.

Spódniczki z wszywanymi pumpami to wygodne wdzianka z doszytymi bardziej zabudowanymi majtkami, które za zadanie mają trzymać pampersa w jednej pozycji, a jednocześnie go zasłaniać. To propozycja codzienna, do raczkowania, na spacer, na zabawy w ogródku, i na ogół przeznaczona na lato, kiedy nie trzeba zakładać już rajstopek ze względu na panującą wyższą temperaturę otoczenia. Zwykle uszyte są z wygodnej bawełny, takiej samej jak body niemowlęce. Tutaj pierwsze skrzypce gra wygoda dziecka.

Z jakimi ubrankami zestawiać spódniczki?

Spódniczki doskonale komponują się z podstawowym ciuszkiem z wyprawki dla niemowlaka czyli z body. W takim stroju nie może zabraknąć rajstopek, lub latem - skarpetek. W przypadku noworodka do spódnicy możemy założyć body kopertowe lub wygodny kaftanik niemowlęcy.

Spódniczki niemowlęce - bezpieczeństwo

W przypadku małych dzieci ubranka muszą być jak najwyższej jakości i spełniać wymogi bezpieczeństwa. W przypadku spódniczek unika się guzików, sznureczków, wiązań z troczkami, ostrych zapięć. Niemowlak nie może mieć jakiejkolwiek możliwości oderwania czegoś od spódniczki. Priorytetem jest tu bezpieczeństwo i zdrowie dziecka.

Wygoda dziecka

Zaraz po bezpieczeństwie bardzo ważne jest by ubranka były wygodne dla niemowląt. Nie mają to być sztywne spódnice, ciasne, wykonane z gryzącego materiału. Muszą być dobrze skrojone, starannie wykończone, i przemyślane pod względem projektu. Materiał na spódniczkę musi być jak najbardziej naturalny, nie sztuczny. Gumka użyta w pasie nie może być ciasna, uciskająca mały brzuszek.

Takie właśnie są spódniczki w naszym sklepie. Zależy nam na naszych Klientach dlatego na półki sklepowe wybieramy tylko te spódnice, które spełniają te wszystkie kryteria, a na dodatek prezentują się zjawiskowo. Mała dziewczynka ubrana w spódniczkę z SzipSzop.pl korzysta z uroków dzieciństwa w pełnym komforcie, a przy tym wygląda ślicznie.