Recenzja produktu Golf zamiast szalika

W golfikach zakochałam się 15 lat temu, kiedy po raz pierwszy miałam styczność z tym praktycznym produktem BeXy – polskiego producenta. W zimowy czas, kiedy opatulamy szyję dziecka najbardziej, szalik u nas nie sprawdził się zupełnie. Nawet trzy razy owinięta szyja dziecka zawsze była odsłonięta to tu, to tam. Na dodatek założenie szalika wymagało ode mnie i dziecka cierpliwości. Nie oszukujmy się, małe dziecko samodzielnie nigdy nie założy szalika dobrze.

I wtedy bach- objawienie ubraniowe! Golf dziecięcy zamiast szalika! Ktoś pomyślał o tym problemie za mnie i całkiem mu to dobrze wyszło.
Czytaj dalej Recenzja produktu Golf zamiast szalika

Wyprawka niemowlęca – dylematy Mamy i Taty – rozmiar 56 czy 62?

Gdy spodziewałam się pierwszego dziecka już po pierwszym trymestrze nie mogłam w żaden sposób powstrzymać się przed kupowaniem wyprawki. Szperałam w sieci i porównywałam naprawdę liczne listy z wyprawkami promowane na blogach, czy stronach parentingowych. Wyprawka dla noworodka to prawdziwe wyzwanie! Jaki rozmiar ubranek kupić? Gdy dziecko urodzi się duże, potrzebny będzie większy rozmiar ubranek. Gdy maluch będzie mniejszy, trzeba będzie dokupić mniejsze rozmiary ubranek. I tak oto stanęłam przed odwiecznym stale powracającym dylematem przyszłych rodziców; czy wyprawkę dla noworodka kupić w rozmiarze 56 czy 62?

Czytaj dalej Wyprawka niemowlęca – dylematy Mamy i Taty – rozmiar 56 czy 62?