Gdy spadają liście…

Jesień kolorowe liście niesie.

Pozłaca modrzewie w lesie.

Zrzuca jabłka i usypia jeże,

Jeszcze w odejście lata nie wierzę,

A już deszcz puka w parapety,

To już jesień, o rety!

Jesienne ubranka niemowlęce to ciepłe ubranka dla niemowląt do zakładania w domu i podczas jesiennych spacerów. Na przełomie lata i jesieni rodzice dopinają wyprawkę jesienną dla maluszka. Jakie ubranka przygotować do jesiennej wyprawki noworodka? Jak ubrać dziecko jesienią? Jakie jesienne ubranka niemowlęce będą potrzebne dla małego dziecka?

Gdy spadają liście...
Czytaj dalej Gdy spadają liście…

Pada deszcz

pada deszcz- ubranka dla niemowląt na deszcz

Co robić z maluchem, gdy pada deszcz? Zostać w domu, czy wyjść na spacer i na plac zabaw? Wyjście nawet w deszczu kusi zwłaszcza wiosną i latem, kiedy jest przyjemnie ciepło. Odpowiednie ubranka niemowlęce na deszcz pomogą zabezpieczyć malucha przed przemoknięciem, a dadzą wstęp do dobrej zabawy na zewnątrz. Odzież przeciwdeszczowa została zaprojektowana specjalnie po to, żeby chronić ciuszki pod spodem przed przemoczeniem, a dziecku umożliwić korzystanie ze spacerów podczas deszczu. Czytaj dalej Pada deszcz

Piżamki na chłodne jesienne wieczory i poranki

czas na piżamki na jesień

To już ten czas, kiedy wahamy się czy maluszek powinien spać w piżamce z krótkim rękawkiem i krótkimi spodenkami, czy może już czas wyciągnąć długą piżamkę jesienną czy pajacyka. To ten moment sezonu, kiedy temperatura w dzień jeszcze stoi w objęciach z latem, ale w nocy spada blisko 10 stopni. Mieszkania szybciej się wychładzają. Sen dziecka to świętość. Maluch musi odpocząć po dniu pełnym wrażeń podczas poznawania świata. Czy niemowlę potrzebuje piżamki? W życiu dziecka przychodzi czas na decyzję: piżamka czy pajacyk?
Czytaj dalej Piżamki na chłodne jesienne wieczory i poranki

Jesień

Ubranka niemowlęce potrzebne do jesiennej wyprawki noworodka to ciepłe ubranka, które wyciągnięcie z szafy jesienią, kiedy pogoda zmieni się już na odczuwalnie chłodniejszą. Po urodzeniu dziecka nie będziecie mieli czasu na szukanie cieplejszych ciuszków dla dziecka. Dla noworodka urodzonego jesienią, zakupy ubranek robi się zwykle latem, aby być przygotowanym na przyjście maluszka na świat. Jesienna wyprawka dla noworodka to nie lada wyzwanie, bo musi ona zawierać ciuszki lżejsze, ale jednocześnie również cieplejsze na chłodniejsze dni zmiennej jesieni.

ubieramy dziecko w kilka warstw podczas jesieni i wiosny

Czytaj dalej Jesień

Dziecięce spodnie welurowe

Welurowe spodnie dresowe dla niemowląt. Czyli spodnie uszyte z weluru, o kroju dresów. To luźne spodenki idealne na jesień, zimę, wiosnę. Co lepsze? Tkanina dresowa czy tkanina welurowa? Dresy niemowlęce przydadzą się w szafie każdego dziecka. Jakich modeli szukać? Czym się kierować?

spodenki dla najmłodszych dzieci uszyte z weluru
Czytaj dalej Dziecięce spodnie welurowe