Białe ubranka dla niemowląt

Białe body dla niemowlaka. Czy takie ubranko ma sens?  Jak biel zachowa się w zderzeniu z zupką marchewkową? Zastanawiacie się, czy warto w ogóle kupować białe ubranka dla niemowląt? Czy takie ciuszki są praktyczne?
Czytaj dalej Białe ubranka dla niemowląt

Ubranka dla niemowląt

Tu mama Alicja. Ubranka niemowlęce to mój chleb powszedni. Kupuję, piorę, testuję, sprawdzam wytrzymałość na prasowanie, odporność na raczkowanie, trudne plamy z przetartej marchewki i brokuła, wygodę zapięcia, i rozmiarówkę rzeczywiście pasującą do rozmiaru pociechy. Czy ubranka dla niemowląt dziewczynki bardzo różnią się od tych chłopięcych? Czy istnieją ubranka luksusowe dla maluchów? I po co dzieciom takie piękne stroje? Co się sprawdza, a co nie? Jakie ubranka dla niemowląt wybrać? Jak powinna wyglądać wyprawka dla chłopca, a jak wyprawka dla dziewczynki?
Czytaj dalej Ubranka dla niemowląt

Bodokoszule dla niemowląt na świeczniku

Bodokoszule niemowlęce z krótkim rękawem to niby zwykłe body na sezon letni, a jednak ma w sobie coś więcej niż przeciętny bodziak. Są takie wydarzenia, na które nie wypada założyć codziennych ubrań, nawet jeśli jest się niemowlakiem, któremu wiele przystoi. Takie okazje to zazwyczaj śluby i wesela, komunie, ceremonia chrztu, Święta, urodziny, ale także Dzień Babci i Dziadka. Takie uroczystości zdecydowanie wymagają odpowiedniej oprawy ubraniowej, nawet gdy ma się kilka miesięcy. Nawet noworodek może być bardzo elegancki, a jednocześnie wygodnie ubrany.
Czytaj dalej Bodokoszule dla niemowląt na świeczniku