Czy body dla niemowląt nadaje się na prezent

Body dla niemowląt to najpopularniejsze ubranko z wyprawki. Nie przebiją go śpioszki czy pajacyki. Kaftanik nie ma szans z nim konkurować. Rampersy marzą o takiej sławie jak body. Bez body strój niemowlaka jest niekompletny. W ramach jednego rozmiaru potrzeba od kilku do kilkunastu sztuk. Czy jednak takie codzienne ubranko dziecięce to dobry pomysł na prezent dla noworodka?
Czytaj dalej Czy body dla niemowląt nadaje się na prezent

Rampersy niemowlęce zwiastują wakacje

O rampersach napisano już wiele. Temat staje się szczególnie aktualny przed sezonem letnim, kiedy Mamy kompletują wyprawkę niemowlęcą na czas wakacji. Już od kwietnia sklepy zaopatrują się w najnowsze kolekcje letnich pajacy dla dzieci. Wtedy jest największy wybór ubranek letnich i można upolować perełki wśród ubranek dla dzieci. Do czego są rampersy niemowlęce? Dlatego te wygodne ubranka dla niemowląt stały się tak popularne?
Czytaj dalej Rampersy niemowlęce zwiastują wakacje

Jakie ubranka dla niemowląt wybrać?

Każda mama kompletująca wyprawkę dla noworodka bardzo zwraca uwagę na tkaniny, z których uszyte są pierwsze ubranka dla niemowląt. Świadomość konsumencka bardzo zmieniła się i rośnie w siłę. Mamy sprawdzają metki i szukają najbardziej naturalnych materiałów na ubranka dla swojego dziecka. To zupełnie jak z etykietami produktów spożywczych, które studiuje coraz większa grupa świadomych konsumentów. I bardzo dobrze! Wybierając ubranka dla niemowlaka trzeba kierować się odpowiednimi zasadami. Pytanie brzmi: jakie ubranka dla niemowląt wybrać?

Kaftanik niemowlęcy rozpinany
Czytaj dalej Jakie ubranka dla niemowląt wybrać?