Warstwa ubrań plus

Jesień i wiosna to piękne pory roku, ale obie potrafią pokazać swoje drugie zdecydowanie brzydsze oblicze. Czasami trudno jest napisać dobre słowo o wiośnie i jesieni, skoro leje cały dzień jak z cebra? Ponadto, wiatr mocno dmucha i odchodzi ochota na dłuższe spacery z dzieckiem, zwłaszcza jesienią. W takie dni, gdy pogoda jest zmienna przyda się ubranie dziecka na cebulkę, czyli w kilka warstw ubrań. Jak ubierać dziecko na cebulkę?

ubranka dla niemowlaka na jesień
Czytaj dalej Warstwa ubrań plus

Wyprawka na czas

Najlepszym czasem na zakup wyprawki dla noworodka jest drugi i trzeci trymestr ciąży. Po poznaniu płci dziecka i zrobieniu listy wyprawki, możecie przygotować się na narodziny dziecka i zakupy. Rozpoczynając kompletowanie wyprawki w ciąży macie pewność, że ze wszystkim zdążycie na czas i unikniecie niepotrzebnego stresu.

Kompletowanie wyprawki dla noworodka przed porodem

Stare chińskie przysłowie wymyślone w Polsce mówi:

Kto zostawia wszystko na ostatnią chwilę,

Pozostaje daleko w tyle.

Czy sprawdza się ono w przypadku wyprawki dla noworodka?

Wyprawka dla noworodka kompletowana odpowiednio wcześniej
Czytaj dalej Wyprawka na czas

Biedronki

Ubranka w biedronki dla niemowląt
Rodzice mają przed sobą ogromny wybór ubranek dla niemowląt. Wszystkie kolory, przeróżne wzory, różne rodzaje ubranek niemowlęcych. W gąszczu fasonów, dostępnych wzorów, jest taki dział ubranek uznawany za wesołe ubranka niemowlęce. Takie ciuszki charakteryzują się radosnymi wzorami, mocnymi kolorami, ciekawymi aplikacjami, a nawet śmiesznymi napisami umieszczanymi na body lub śpioszkach. Jakie są wesołe ubranka niemowlęce? Czytaj dalej Biedronki