Warstwa ubrań plus

Stało się. Jesień pokazała swoje drugie zdecydowanie brzydsze oblicze. Nie to, żeby jesieni ubliżać, ale jak tu napisać o niej dobre słowo skoro leje cały dzień jak z cebra? Ponadto, wieje, a na dodatek odbiera przyrodzie kolory?

ubranka dla niemowlaka na jesień

Liście lecą z drzew w podwójnym tempie smagane wiatrem. Z pewnością niedługo pozostaną zupełnie gołe, i to na dodatek do kwietnia. Jedynie na fotografiach uchwycony moment prawdy, że jesień może być na przykład soczyście czerwona, żółta, brązowa, w kontraście z błękitnym niebem. Ponadto, może być ciepła i przyjazna długim zabawom dziecięcym na świeżym powietrzu. To typ jesieni otwartej na zbieranie przez dzieci kasztanów, orzechów. Otwartej na szukanie pod czujnym okiem dorosłych grzybów, poznawanie jesiennej przyrody i zwyczajów zwierząt w tym właśnie sezonie.

ciepłe ciuszki dla niemowląt na sezon jesienny

Było, minęło. A co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr.

Wczoraj jeszcze dzieci w dresowych bluzach szukały kasztanów, a dziś wielu z nas zastanawia się czy nie założyć niemowlakowi zimowego kombinezonu i chusty podszytej polarem. Sroki strącają orzechy z drzewa, a jesień wtrąca cieńsze ubranka do przechowalni. To czas polaru, opatulonej dziecięcej szyi i głowy. Pora na solidne golfy, kominy i czapki. Pora na ubrania przeciwdeszczowe i wygodne kalosze do zdobywania kałuż.

Pamiętajcie, że niemowlęta potrzebują dodatkowej warstwy ubrań bo nie ruszają się, leżą w wózku czy na naszych rękach, więc łatwiej marzną.

komplet ubranek dla noworodka na czas jesieni

Przedszkolaki mogą być już ubrani tak jak my dorośli bo są ciągle w ruchu.

To co, solidnie ubranie na przekór pogodzie, idziecie skakać w kałużach lub spacerować w deszczu spadających liści?

ciuszkie jesienne dla niemowlaka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *