Ubranka z kotami – nowe trendy w modzie dla dzieci

Pojawił się nowy, wyraźny trend w modzie niemowlęcej. Pokonał ciuszki z misiami, zdetronizował kolekcje z kwiatkami, odsunął w cień body z polskimi napisami. To nie półki z bodziakami w serduszka teraz najchętniej przeszukują rodzice.
Czytaj dalej Ubranka z kotami – nowe trendy w modzie dla dzieci

Genialne ubranka dla niemowląt w komplecie w natarciu

Komplet niemowlęcy - body i spodnie dziecięce

Komplety niemowlęce to ubranka dla niemowlaka w zestawie. Nie kupuje się osobno dolnej części odzieży, i osobno górnej części. Tutaj ciuszki zostały już pogrupowane w pary, lub złączone w bardziej rozbudowany zestaw odzieżowy dla najmłodszych dzieci. Przy takim wyborze ubranek trudno zdecydować jakie komplety niemowlęce kupować. Alternatywą kompletów są pajacyki dla niemowlaka. Który zestaw będzie najlepszy dla maluszka? Jak kupować ubranka niemowlęce i zyskać na niższej cenie?

Czytaj dalej Genialne ubranka dla niemowląt w komplecie w natarciu

Dzień Babci i Dziadka – ubranka na specjalne okazje

body niemowlece na dzien babci21 i 22 stycznia. Wzruszona mina Babci i łezka wycierana kantem dłoni przez Dziadka. Tak, to efekt wizyty wnuków w dzień ich święta. Dzień Babci i dzień Dziadka to bardzo ważne dni w roku, to święto, które trzeba odpowiednio celebrować. Dziadkowie nie mają wielkich oczekiwań, dlatego nie spodziewają się dostać w prezencie wycieczki do Turcji, czy kosiarki samobieżnej. Wystarczy pamięć i proste życzenia wyszeptane przez maluchy prosto z serca, oraz nieśmiertelna laurka, czasem kwiatek i słodkości na dzień dziadka i babci. Warto jednak tego dnia maluszka odpowiednio ubrać i strojem podkreślić wyjątkowość święta dziadków. Ubranie dzieci inaczej tego dnia ma znaczenie i zostanie zauważone przez dziadków. Jak ubrać niemowlaka na dzień babci i dziadka?
Czytaj dalej Dzień Babci i Dziadka – ubranka na specjalne okazje

5 ubranek dla niemowląt, bez których wyprawka dla noworodka nie istnieje

wyprawka dla noworodka - body dziecięce z długim rękawemSubiektywna lista ubranek, bez których wyprawka niemowlęca z trudem dałaby radę, leci w Wasze ręce. Być może ktoś z was właśnie zastanawia się nad zakupem ciuszków dla swojego maluszka, i w związku z czym siedzi, debatuje, bije się z myślami, co kupić, gdzie kupić, i kiedy kupić. Pora na skompletowanie wyprawki dla noworodka. Krótka lista, którą Wam przedstawiamy, pomoże określić żelazne reguły wyprawkowe. Żadna szanująca się wyprawka nie ominie tych pozycji ubraniowych. A nawet jeśli ominie, to szybko życie zmusi do zakupów uzupełniających braki w szafie dziecięcej. Niektóre ciuszki dziecięce zwyczajnie ułatwiają życie, więc lepiej nie podchodzić do kompletowania wyprawki bez nich.

Dowiedzcie się, jakie ubranka kupić, żeby oszczędzić czas po urodzeniu dziecka, i na co zwracać uwagę. Jeśli nie wiecie, jakie ubranka kupić dla Waszej pociechy, to spójrzcie, co umieściliśmy na liście. Tak więc trzymajcie się i zaczynamy! Oto bardzo podstawowa wyprawka dla noworodka w formie listy. Jakie ubranka do wyprawki dla noworodka wybrać – oto 5 niezbędnych według nas produktów dla każdego malucha.
Czytaj dalej 5 ubranek dla niemowląt, bez których wyprawka dla noworodka nie istnieje