Czy dla noworodka potrzebuję body niemowlęce czy kaftanik niemowlęcy? Co wybrać?

kaftanik dla niemowląt i noworodkaKaftaniki dla niemowląt to wygodne koszulki niemowlęce idealne dla noworodka. To rozpinana bluzeczka, którą można całkowicie rozłożyć. Poły tego ubranka rodzice zakładają niczym kimono, i nawet początkujący rodzice poradzą sobie bez trudu z jego sprawnym zakładaniem. Kaftaniki niemowlęce występują tylko w najmniejszych rozmiarach czyli w rozmiarze 56, 62, 68 i 74. Ubranka te szyje się specjalnie właśnie dla najmłodszych dzieci bo są niezwykle proste do założenia i wygodne dla dziecka.
Czytaj dalej Czy dla noworodka potrzebuję body niemowlęce czy kaftanik niemowlęcy? Co wybrać?

Jak wybrać właściwy rozmiar body dla niemowląt?

Porównaj wymiary body dla dzieci, które chcesz kupić, z body aktualnie noszonym przez dziecko. Każdy producent body ma swoją rozmiarówkę. Owszem, wymiary są podobne ale mogą różnić się nawet od kilka centymetrów w zależności od producenta odzieży niemowlęcej.

body kopertowe dla niemowlakaWarto wybierać body dziecięce o kilka centymetrów większe niż obecnie posiadane ubranka. Wiadomo – lepiej jest kupić ubranko za duże niż za małe.
Czytaj dalej Jak wybrać właściwy rozmiar body dla niemowląt?

Jakie body niemowlęce wybrać na prezent?

Często otrzymujemy konkretne zapytania od Klientów, którzy są wujkami, ciociami, babciami, dziadkami, rodzicami Chrzestnymi lub po prostu przyjaciółmi rodziny, w której pojawiło się dziecko. Wszystkie te osoby proszą o radę, jakie ubranko niemowlęce wybrać na prezent. Zwykle celują w body niemowlęce. Jednak przy tak dużym wyborze ubranek dla dzieci, tylu kolorach, modelach czy rozmiarach ciężko zdecydować się na konkretny ciuszek dziecięcy.
Czytaj dalej Jakie body niemowlęce wybrać na prezent?

Body z Mikołajem czyli po co przebierać niemowlę

Świąteczny bodziak z Mikołajem dla maluszkówGdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a natura za oknem traci wszelki kolor, potrzebujemy światła, odmiany, barw. Boże Narodzenie przynosi atmosferę radości i oczekiwania. Ozdabiamy kolorowo dom, sami zakładamy odświętne stroje by wraz z rodziną zasiąść przy świątecznym stole. Wujek Witek wcisnął się w lekko przyciasny garnitur sprzed 20 lat, a Ciocia Jadwisia specjalnie na tę okazję założyła garsonkę choć jej niewygodnie. Dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym uroczyście na galowo pod choinką rozpakowują prezenty. Jakie ubranka niemowlęce założyć niemowlakowi na Święta? Poznaj najlepsze świąteczne ubranka niemowlęce. Czytaj dalej Body z Mikołajem czyli po co przebierać niemowlę