Bodokoszule dla niemowląt – szyk i elegancja dla niemowlaka

buty dla eleganckiego niemowlaka

Bodokoszule dla niemowlaków znowu uderzają we wrażliwe tony mody dziecięcej. Gdzie się nie pojawią, tam wzbudzają zachwyt wśród rodziców. Niezwykle eleganckie, wytworne body koszulowe z krótkim rękawkiem i z długim rękawem w żaden sposób nie chcą się poddać i opuścić salonów mody dziecięcej.

Co mają w sobie takiego te body niemowlęce, że z każdym sezonem wracają nieco odmienione, lecz w zasadzie takie same? Dlaczego każdego sezonu zbierają takie same gromkie brawa od Klientów? W czym tkwi ich tajemnica? Czy to jedyne ubranka na wyjątkowe okazje?
Czytaj dalej Bodokoszule dla niemowląt – szyk i elegancja dla niemowlaka

Wyprawka dla noworodka subiektywnie

Wyprawka dla noworodka oczami mamy

Ten tekst o tym, co warto kupić dla noworodka będzie całkiem subiektywny, oparty na własnym doświadczeniu i potrzebach. Gotowi na całkiem nietypowe pozycje na liście wyprawki dla noworodka? Wyprawkę z prawdziwą przyjemnością zaczęłam kompletować w ciąży, około 6 miesiąca, a termin porodu wypadał zimą. Wybierałam wszystkie produkty starannie, a o wszystkich wybranych ubrankach i akcesoriach czytałam z lubością zanurzając się w temacie tak bardzo mi bliskim. Może o tych sprzętach nie pomyślelibyście w kontekście wyprawki, ale mi bardzo się przydały. Gdybym miała dziś kompletować wyprawkę, kupiłabym je jeszcze raz bez wahania, nie tylko dla dzieci urodzonych zimą. Wyprawka dla noworodka to nie tylko ubranka. Lista rzeczy przydatnych dla maluszka wykracza znacznie poza ciuszki.

Czytaj dalej Wyprawka dla noworodka subiektywnie

Ubranka niemowlęce z autami kultowymi w PRL

Lata osiemdziesiąte przyniosły produkcję słynnego Poloneza, Malucha, oraz kontynuację produkcji Syreny. Te kultowe samochody epoki PRL znalazły się na body dla niemowląt. Body niemowlęce z autami to prawdziwy hit ostatnich sezonów w modzie dziecięcej. Powrót do przeszłości!
Czytaj dalej Ubranka niemowlęce z autami kultowymi w PRL

Dlaczego niemowlęta lubią zwierzaki na body?

Body niemowlęce to najbardziej popularne ubranka dla niemowląt. Rodzice chętnie zestawiają je ze spodniami, rajstopkami i półśpioszkami. Najchętniej wybierają te z motywem zwierzątek. Szukają ciuszków z wyraźnymi konturami postaci.
Czytaj dalej Dlaczego niemowlęta lubią zwierzaki na body?

Bodokoszule dla niemowląt w kratkę

Body koszulowe dla niemowląt w kratkęDo bodokoszuli przekonywać nikogo nie trzeba. To sprytne ubranko pełni funkcję eleganckiego stroju na te bardziej uroczyste momenty w życiu rodzinnym. Kołnierzyk, szykowne mankiety, zapięcie na zatrzaski na całej długości ubranka tworzą efektowne ubranko dla najmłodszych. Jeśli do konstrukcji dodamy szalenie modny materiał w kratkę, otrzymujemy stylowe ubranko dla noworodka i niemowlaka.

Czytaj dalej Bodokoszule dla niemowląt w kratkę