Biedronki

Trudno było mi dziś odnaleźć biedronkę w ogrodzie. Dzieci szukały i nic. Nie było jej w ulubionych miejscach pewniakach: na bardzo nasłonecznionych krzaczkach porzeczek, a dzień był bardzo słoneczny. Co więcej, nawet na liściach nasturcji siedziały jej ulubione mszyce, a biedronki ani widu, ani słychu. A zwykle na nasturcjach najłatwiej ją spotkać. W końcu udało się odnaleźć jedną zagubioną biedronkę na drewnianych drzwiach. Chyba i one czują w kropkach nadchodzącą zimę.

Ubranka w biedronki dla niemowląt

Biedronkowy klimat i wzór bardzo ładnie udało się uchwycić i zatrzymać na komplecie niemowlęcym Biedronka. Bardzo lubię biedronki bo to pożyteczne owady, a dzieci lubią je za kolory. Niemowlęta rozróżniają właśnie najlepiej kolor czarny, biały i czerwony. Te kolory przyciągają uwagę niemowląt, dlatego też pierwsze książeczki obrazkowe są wykonane właśnie w tych kolorach. Chodzi o spore kontrasty. Ale nie tylko książki niemowlęce projektuje się na zasadzie kontrastów bo także ubranka. Komplet Biedronka uszyto w tej wyraźnej kolorystyce. Śliczna czapka z uroczym pomponikiem, body kopertowe lub tradycyjne, i półśpiochy w kropki – takie połączenie nie może się nie udać. Mała Biedroneczka to komplet wykonany z bawełny 100%.  Na dodatek uroczy w 100%.

Komplet niemowlęcy złożony z 3 ubranek: body, półśpiochów i czapki dla niemowlęcia. Wszystko stylizowane na biedronkę

Ta propozycja to kompletne ubranko niemowlęce. Maluchowi już nic więcej nie potrzeba do pełnego niemowlęcego umundurowania. Oczywiście każdy element kompletu można zestawić z innym ciuszkiem. Czerwone półśpioszki będą świetnie współgrały z czarnym lub granatowym body. Białe biedronkowe body z czerwono czarnymi akcentami będzie dobrą parą z granatowymi półśpioszkami lub spodenkami niemowlęcymi. A czapeczka jest tak sympatyczna, że pasuje do wszystkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *