Biedronki

Ubranka w biedronki dla niemowląt
Rodzice mają przed sobą ogromny wybór ubranek dla niemowląt. Wszystkie kolory, przeróżne wzory, różne rodzaje ubranek niemowlęcych. W gąszczu fasonów, dostępnych wzorów, jest taki dział ubranek uznawany za wesołe ubranka niemowlęce. Takie ciuszki charakteryzują się radosnymi wzorami, mocnymi kolorami, ciekawymi aplikacjami, a nawet śmiesznymi napisami umieszczanymi na body lub śpioszkach. Jakie są wesołe ubranka niemowlęce?

Ubranka niemowlęce w radosnych kolorach i wzorach

Śmieszne ubranka dla niemowląt mogą na przykład mieć radosny motyw przewodni. Dobrym przykładem będzie komplet niemowlęcy z biedronkami. Biedronka to pożyteczny owad, który każdemu się dobrze kojarzy. Niemowlęta rozróżniają właśnie najlepiej kolor czarny, biały i czerwony. Te kolory przyciągają uwagę niemowląt, dlatego też pierwsze książeczki obrazkowe dla dzieci są wykonane właśnie w tych kolorach. Chodzi o spore kontrasty. Ale nie tylko książki niemowlęce projektuje się na zasadzie kontrastów, bo także ubrania dla najmłodszych dzieci.

Komplet dla niemowlaka Biedronka uszyto w tej wyraźnej kolorystyce. Śliczna czapka z uroczym pomponikiem, body niemowlęce kopertowe lub tradycyjne, i półśpiochy w kropki – takie połączenie nie może się nie udać. Mała Biedroneczka to komplet niemowlęcy wykonany z bawełny 100%.  Na dodatek uroczy w 100%.

Komplet niemowlęcy złożony z 3 ubranek: body, półśpiochów i czapki dla niemowlęcia. Wszystko stylizowane na biedronkę

Ta propozycja to kompletne ubranko dziecięce. Maluchowi już nic więcej nie potrzeba. Oczywiście każdy element kompletu można zestawić z innym ciuszkiem. Czerwone półśpioszki będą świetnie współgrały z czarnym lub granatowym body. Białe biedronkowe body niemowlęce z czerwono czarnymi akcentami będzie dobrą parą z granatowymi półśpioszkami lub spodenkami niemowlęcymi. A czapeczka jest tak sympatyczna, że pasuje do wszystkiego.

Dlaczego ubranka z napisami są śmieszne?

Kluczem są tutaj właśnie napisy w języku polskim. Nie są to zwykłe słowa nazywające przedmioty czy zwierzęta, tylko całe zdania odnoszące się do członków rodziny lub samego dziecka. Nie znajdziecie więc grafiki z misiem podpisanej zwyczajnie miś. Zazwyczaj są to sympatyczne i miłe komentarze dotyczące zachowania osób nam bliskich, ich specyficznych cech charakteru, na przykład: Mały leniwiec, mały urwis.

Niektóre napisy mają za zadanie wytworzenie połączenia między dzieckiem z osobą z rodziny. Przykładem będzie tu napis na body: Synek Tatusia, Najlepsza Ciocia na świecie mam super Babcię. Napisy w języku polskim znajdziecie nie tylko na popularnych body dla niemowląt, ale także na śpioszkach, a nawet pajacykach.

W Polsce takie ciuszki dla maluchów są bardzo popularne jako prezent dla noworodka lub niemowlaków. Pięknie zapakowane body z napisami niesie się w prezencie, gdy planuje się odwiedzić dziecko. Ten miły gest zostanie z pewnością doceniony przez rodziców, gdy zobaczą, jakie są wesołe ubranka niemowlęce, które zdecydowaliście się podarować w prezencie.

Dlaczego ubranka z napisami są dobrym pomysłem na prezent dla noworodka?

  • To wygodne ciuszki dziecięce, z dodatkową funkcją w postaci wesołego napisu z przodu
  • Są bardziej spersonalizowane niż inne części zwykłej wyprawki dla noworodka
  • Zostaną chętnie użyte przez rodziców noworodka, a za każdym razem gdy rodzic spojrzy na napis pomyśli o osobie, która prezent przyniosła
  • Mają wyraźne kolory, które zwracają uwagę dziecka

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *