Jak ubierać rampersy?

Rampers niemowlęcy dla dziewczynki

Rampersy to jednoczęściowe stroje dla niemowląt uszyte z cienkiej i przewiewnej bawełny na lato. Wielu rodziców zastanawia się, jak zakłada się rampersy niemowlęce, skoro są to pajacyki jednoczęściowe. Okazuje się, że za pomocą praktycznych zatrzasków można wyczarować łatwe i szybkie zapięcie ubranka, tak więc zakładanie i zdejmowanie pajacyka nie stanowi żadnego problemu. Jeśli nie wiedzieliście, jak założyć dziecku rampersy i to powstrzymywało was przed zakupem tego niezwykle wygodnego ciuszka na czas wakacji, to dajcie szansę temu ubranku wyposażonemu w krótkie nogawki i krótkie rękawki. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się, jak ubierać rampersy niemowlakowi.

Kiedy zakładać dziecku rampersy?

Pajacyki z krótkimi nogawkami i krótkim rękawkiem są idealne na lato, gdy temperatura powietrza jest wysoka. Rampers niemowlęcy świetnie sprawdzi się w upalne dni dla niemowlaka.

Dzięki zapięciu na ramieniu, ubranko ma szerokie wejście na głowę. Dzięki zapięciu w kroku, łatwo można przewinąć malucha, bez konieczności zdejmowania całego ubranka. Podobny sposób zapięcia wykorzystują śpiochy niemowlęce. Niektóre pajacyki maja zapięcie na całej długości. Zmiana pieluszki dla malucha trwa chwilkę. Tych modeli nie trzeba dziecku zakładać przez głowę, co stanowi nie lada wyzwanie przy zniecierpliwionym maluszku, zwłaszcza w przypadku noworodka.

 

Jak ubrać dziecko w upały?

Jeśli zaczynacie kompletowanie wyprawki na lato, to zacznijcie zakupy od rampersów dla swojego dziecka. Piękne wzory na wakacyjne dni cieszą oko rodzica i ciekawią dziecko.

Ubranka dla dzieci na upały powinny być lekkie i przewiewne. Bawełna stosowana w ubrankach letnich jest lżej tkana. Rampersy niemowlęce z przewiewnej bawełny to kompletny strój dla maluszka.

Ubranka niemowlęce, które mogą konkurować z rampersami

Body niemowlęce z krótkim rękawem lub bez rękawów konkuruje w gorące dni z rampersami. W upalny dzień maluch nie potrzebuje nic więcej. Nie chcecie przegrzać maluszka. Do bodziaka możecie założyć niemowlęciu szorty czyli krótkie spodenki, lub spódniczkę dla dziewczynki. W chłodniejsze dni mogą przydać się półśpiochy. Rampersy jednak sprawdzą się nawet w przypadku noworodków, czyli bardzo wymagających klientów. Zmianę pieluszki umożliwi zapięcie w kroku rampersika lub bodziaka.

Ubranka z krótkim rękawem na lato

Body z krótkim rękawkiem to oprócz rampersa podstawa niemowlęcej garderoby na lato. Takie ubranka przydadzą się dla dziecka na co dzień. Na chłodniejszy wieczór możecie rozpatrzyć koszulki lub kaftanik dla niemowlaka w połączeniu z takim ciuszkiem jak śpioszki. Skarpetki w upalny dzień będą zbędne.

Do szafy odłóżcie też standardowe pajacyki do spania. Te ubranka przydadzą się w pozostałe pory roku, ale nie latem.

Eleganckie okazje, które przytrafią się wam w miesiące gorącego lata wymagają także odpowiednich ciuszków dla niemowlaka. Dla chłopca rozważcie body koszulowe z krótkim rękawem, a dla dziewczynki elegancki rampers z falbankami świetny na letnią imprezę rodzinną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *