Co dla noworodka na prezent?

Noworodek w koszyku

Prezent z okazji pojawienia się na świecie nowego członka rodziny to sympatyczna tradycja. Elegancki prezent ucieszy rodziców maluszka i przyda się dziecku od pierwszych dni życia. Taki podarunek to przejaw zaangażowania w życie rodziny, troski, miłości. Warto wybrać produkty dla niemowląt bezpieczne i przydatne. Jeśli zastanawiacie się co dla noworodka na prezent nadawałoby się najlepiej, to ten artykuł jest właśnie dla was. zapraszamy do lektury naszych propozycji.

Czy praktyczny prezent to fajny prezent?

Maluszek smacznie śpi

W przypadku najmłodszych dzieci praktyczne prezenty są naprawdę fajnym pomysłem. Takie prezenty będą uczestniczyły w codziennym rozwoju dziecka, pomogą rodzicom nie tylko podczas zabawy, ale także i podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych związanych z maluszkiem. Jeśli macie wątpliwości, czy kupić akcesoria pielęgnacyjne, czy pieluszki, to właśnie je rozwiewamy. Świeżo upieczeni rodzice docenią każdy przejaw zainteresowania, i wkład w życie maluszka. Produkty, z których maluszek skorzysta podczas codziennej zabawy czy czynności pielęgnacyjnych są zawsze na topie.

Czy kupować ubranka w prezencie dla noworodka?

Body kopertowe dla noworodka w prezencie

Ubranka dla noworodka to doskonały pomysł na pierwszy podarunek. Kupując ciuszki dla maleństwa macie swój wkład w pierwszą wyprawkę, którą pamięta się naprawdę długo. Żadne inne ubranka nie zapadają tak w pamięć, jak te pierwsze malutkie ciuszki pociechy. Prezent dla niemowlaka w postaci ubranek w rozmiarach początkowych lub późniejszych realnie przyda się każdego dnia. Jeśli więc trzymacie w dłoniach w sklepie fantastyczne śpioszki i body kopertowe, to kupcie je dla dziecka.

Ubranka niemowlęce to nie są drogie prezenty, ale zawsze są doceniane przez rodziców.

Czy kupić kocyki w prezencie dla noworodka?

Kocyk niemowlęcy dla noworodka jako prezent

Kocyki podobnie jak ubranka dla niemowląt zawsze się przydają. Kocyk zabieracie ze sobą na spacer w wózku. Przykrywacie nim nóżki maluszka w foteliku samochodowym podczas podróży. To bardzo przydatny produktu codziennego użycia, który będzie używany przynajmniej przez kilka miesięcy, jak nie dłużej, w zależności od zakupionego rozmiaru.

Oryginalny prezent dla noworodka

Body z napisami dla niemowląt

Dobrej jakości body niemowlęce z napisami to świetny pomysł na prezent dla malucha. Noworodkowi przydadzą się wygodne bawełniane bodziaki, najlepiej rozpinane. Model rozpinanego body nazywa się body kopertowym. Jeśli dodatkowo na świetnej jakości ubranko umieszczone są śmieszne sympatyczne napisy, to zyskujecie ciuszek oryginalny i wyjątkowy pod każdym względem.

 

Maty edukacyjne? Hit czy kit?

Mata edukacyjna to świetny sposób na zapewnienie rozrywki i nauki dla malucha. To kolorowe bezpieczne maty wyposażone w pałąki z zawieszonymi grzechotkami, pluszakami, lusterkami. Przyciągają uwagę malucha, który wzrokiem podąża za kolorami, dźwiękami wydawanymi przez poszczególne elementy. Maluchy często ćwiczą nóżki kopiąc wiszące elementy, które pod wpływem ruchu mogą wydawać dźwięki. Pamiętajcie jednak, że głośne zabawki nie spodobają się ani dziecku, ani jego mamie. Wybrana mata edukacyjna musi być naprawdę dobrej jakości i musi być przystosowana dla maluchów.

Co kupić do pokoju dziecka?

Pokój dla noworodka

Trochę nie wypada urządzać rodzicom pokoju dziecka. Mogą mieć oni inną wizję wystroju wnętrza. Prezent dla noworodka nie powinien ingerować w przekonania, i sposób życia rodziny. Dobrym i wyważonym pomysłem może być kupienie drobnego elementu wystroju, takiego jak poduszka czy kocyk. O kolorystykę warto zapytać rodziców przed zakupem tego typu podarunku.

Podobnie jest z kompletami pościeli dla malucha. Zapytajcie rodziców o kolorystykę i rozmiar, tak by zakupiony komplet pasował do wystroju wnętrza i do rozmiaru łóżeczka dziecięcego.

Czy pieluchy są świetnym prezentem na narodziny dziecka?

Świetnym pomysłem na bardzo uniwersalny prezent i potrzebny absolutnie dla każdego malucha są pieluszki jednorazowe. Mogą być dodatkiem do prezentu, ale zawsze zostaną dobrze przyjęte. Noworodek zużywa codziennie nawet po kilkanaście sztuk pieluch. Jego rodzicom przyda się takie wsparcie i odciąży budżet rodzinny.

Wyjątkiem jest sytuacja, gdy rodzice zdecydują się na używanie pieluszek wielorazowych od samego początku. Wtedy alternatywą są pieluchy tetrowe i flanelowe.

Wyjątkowy prezent dla dziecka i jego rodziców

Co powiecie na voucher na profesjonalną sesję zdjęciową z noworodkiem? Zdjęcia dziecka z początkowego okresu życia to wspaniała pamiątka. Różnią się one znacznie od tych wykonywanych telefonem. Rodzice dziecka na pewno docenią taka inicjatywę. Elegancko spakowany voucher na sesję zdjęciową z dzieckiem na pewno będzie pozytywnym zaskoczeniem.

Gotowy zestaw wyprawki dla noworodka

Jeśli nie wiecie, jakie ubranka kupić dla maluszka w prezencie, możecie skorzystać z gotowego pomysłu na komplet ciuszków dla noworodka. Gotowe zestawy są spójne pod względem wyglądu, rozmiaru, i od razu estetycznie zapakowane. Wystarczy wybrać kolor i podarować dziecku gotowy zestaw wyprawki dla noworodka. To dobry pomysł na prezent dla osób, które nie orientują się w świecie ubranek dla najmłodszych dzieci, a jednocześnie chcą by prezent był trafiony.

 

Dowiedz się, jak często zmieniać ubranka noworodka

Poczytaj, czego nie warto kupować dla noworodka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *