Pajacyk czy piżamka?

Pajacyki od dawna dawna konkurują z piżamkami. Konflikt rozpoczyna się wraz z rozmiarem 80. Dlaczego? Ano w rozmiarze 80 mamy już dostępne, i pajacyki i piżamki dziecięce, i pojawia się pytanie, które wybrać? Czy pajacyk, czy piżamkę?

wygodny pajac niemowlęcy to ciuszek dla najmłodszych komfortowo zapinany na zatrzaski

Żadna piżamka dziecięca nie zaprzeczy, że do rozmiaru 80 królują pajacyki. Te wygodne ubranka są idealne dla niemowląt bo są całkowicie rozpinane. Można położyć je na płasko i rozpiąć aż po same stopki.

Po co?

Ułatwia to ubieranie niemowlęcia. Poza tym, maluch nie ma możliwości odsłonięcia plecków czy stópek podczas intensywnych ćwiczeń nóżkami w łóżeczku czy podczas rozkopywania kołderki.

Tutaj piżamka nie ma szans. W piżamce w przypadku ruchliwego malucha mamy od razu podwiniętą bluzkę i gołe plecy. Dzieci potrafią nawet podwinąć nogawki spodenek piżamki. Pajac jest dość szczelnym i „nierozkopywalnym” ubrankiem idealnym na jesień i zimę. Na lato przyda się jego lżejszy kuzyn – rampers niemowlęcy. Piżamka ma oczywiście swoją letnią wersję z krótkim rękawkiem i krótkimi spodenkami.

bardzo wygodna piżamka dla dzieci poza okresem niemowlęctwa

Ogranicza nas tylko rozmiar bo pajace są szyte do rozmiaru 104. Powyżej tego rozmiaru rodzice muszą pogodzić się z piżamkami.

 

Pajacyk - ubranko dla niemowlaka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *