Nasz producent ubranek dla niemowląt Mrofi to firma zrodzona z miłości do dzieci oraz z przedsiębiorczości i kreatywności właścicieli. Firma szyje najwyższej jakości ubranka niemowlęce bez ustanku od roku 2009. Twórczyni Mrofi, Pani Aleksandra Mrówczyńska zaczynała od samodzielnego projektowania ciuszków dziecięcych, wymyślania krojów i kreowania wzorów. Pani Aleksandra wraz z mężem czerpali inspirację z własnych doświadczeń rodzicielskich.

Na początku istnienia firma Mrofi zatrudniała 3 osoby. Stale utrzymywana jakość ubranek i z czasem niezwykła ich popularność sprawiła, że w dniu dzisiejszym firma zatrudnia aż 100 osób. Spod igły Mrofi dziennie wychodzi 1000 ubranek.

Mrofi

Mrofi tworzą wspaniali pracownicy, którzy traktują tworzenie ubranek jako misję. Wkładają w nią swoje serce. Dzięki nim firma bez ustanku rozwija się i jest doceniana wśród najsurowszych krytyków- Rodziców.

Firma Mrofi korzysta ze sprawdzonych od lat dostawców materiałów dlatego jakość wszystkich linii odzieżowych pozostaje zawsze na tym samym wysokim poziomie. Właścicielce marki Mrofi wystarczy do inspiracji kawałek tkaniny. Na tej podstawie wymyśla cały model ubranka, które tak chętnie kupują nasi Klienci. Mrofi rodzice cenią za jakość wykonania, jakość materiałów, i wspaniałe wzornictwo.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pani Aleksandry Mrówczyńskiej.