Co kupić na przyjęcie baby shower?

Czy jesteś organizatorką imprezy baby shower dla najlepszej przyjaciółki, czy gościem na przyjęciu, musisz przynieść prezent dla mamy i dziecka. Baby shower to okazja do świętowania radości, oczekiwania, macierzyństwa, i sprawienia radości przyszłej mamie. Nie można zorganizować baby shower bez prezentów. Prezenty to punkt kulminacyjny imprezy. Przyszła mama rozpakowuje podarunki najczęściej przy wszystkich gościach, wśród samych uczestniczek przyjęcia. Radości, wzruszeń i podziękowań nie ma końca! Prezenty na baby shower to zupełnie inne podarunki, niż te wręczane z okazji narodzin dziecka. Zaskoczcie przyszłą mamę, i podarujecie jej coś zupełnie wyjątkowego.

Ubranka dla noworodka na baby shower
Praktyczne prezenty dla noworodka

Tutaj mamy duże pole do popisu. Czasami uczestniczki przyjęcia z okazji baby shower zorganizowanego w ostatnich miesiącach ciąży składają się na jeden większy prezent, a czasami każda z nich chce indywidualnie obdarować mamę. Jedno jest pewne: prezenty na baby shower na długo pozostają w pamięci każdej kobiety. Zaproszeni goście będą cieszyli się chwilą relaksu z przyszłą mamą. Te ostatnie chwile relaksu warto świętować razem.

Zawsze przydadzą się pieluszki jednorazowe i wielorazowe, bo na początku idzie ich naprawdę sporo. Można je podarować w ciekawej formie, na przykład w formie niezwykle modnego tortu z pieluch, którego każde piętro utworzono z wielu finezyjnie zwiniętych pieluch.

Każde piętro zdobią akcesoria niemowlęce, takie jak smoczki, grzechotki, gryzaczki, można dołączyć kartę podarunkową lub szumiące misie, lub przymocować kokardkami zwinięte w rulonik body dla noworodka na każdy dzień tygodnia. Jeśli znacie już płeć dziecka, możecie tort ozdobić imieniem dziecka. Jest to baby shower diy, ale takie podarunki od serca są najbardziej cenione przez przyszłych rodziców.

Z czego ucieszy się młoda mama?

Mama ucieszy się też z wyprawki dla noworodka, czyli gotowych zestawów ubranek dla najmłodszych. Mowa tu o rozmiarze 56 i 62 kompletów dziecięcych. Jeśli płeć dziecka nie jest jeszcze znana, wystarczy wybrać uniwersalne kolory ubranek, takie jak ecru, biel, żółty, zielony, które pasują dla każdego dziecka niezależnie od płci.

Dodatki do głównego prezentu dla dziecka

Do ubranek można dołączyć grzechotki, gryzaczki, sensoryczne zabawki dla najmłodszych. Świetnym wyborem jest mata edukacyjna. Maluszek chętnie skorzysta z maty edukacyjnej dostosowanej do jego wieku. Przydatne po narodzinach okazują się sprzęty takie jak sterylizator do butelek, podgrzewacz, lub laktator, czy luksusowy kosz mojżesza. Ułatwią one mamie życie. Jeśli zastanawiacie się co kupić przyszłej mamie, to wybór tych produktów to naprawdę świetny pomysł.

 

Śmieszne prezenty dla noworodka na baby shower

Ubranka ze śmiesznymi napisami to prawdziwy hit wśród prezentów na przyjęcie. Z jednej strony maluszek otrzymuje wygodne ubranko, a z drugiej napis na ciuszku zwykle skierowany jest do rodziców lub bliskich dziecka. Taki spersonalizowany podarunek sprawi mamie radość.

Największą popularnością w rankingu napisów na ubrankach dla dzieci cieszą się te odnoszące się do charakteru Taty (8 cud świata, prawie jak Tata), troskliwej Mamy (Moja Mama jest fantastyczna, drzemie w niej jakaś energia kosmiczna), kochanej Babci (Babcia to dziewczyna taka, która daje mi buziaka) i Dziadka (Tata wie dużo, ale Dziadek wie więcej), ciuszki na dzień babci i dziadka, Cioci (Bez dwóch zdań, Ciocia jest najlepszą z moich niań), Wujka (Słychać to tu, to tam, że najlepszego Wujka mam).

Jakie są body niemowlęce z napisami?

Napisy przede wszystkim nikogo nie obrażają. Bodziaki z napisami po polsku mają pozytywny i sympatyczny przekaz, więc przyszłej mamie otrzymującej taki prezent zakręci się łezka w oku ze wzruszenia podczas odpakowywania takiego podarunku. Miłe wspomnienia wrócą, gdy niemowlę będzie już na świecie  – za każdym razem, gdy Mama będzie je ubierała w ubranko z przesłaniem.

Wybierając prezent pamiętajcie, żeby zwrócić uwagę na materiały, z jakich wykonane są ubranka dla noworodka. Mają one bezpośrednio kontakt ze skóra maluszka, więc warto by były one uszyte z bawełny.

 

co dać dla noworodka

Dowiedz się, czy body niemowlęce nadaje się na prezent?

Jeśli nie wiesz jak skompletować wyprawkę dla noworodka, przygotowaliśmy listę wyprawkową, żeby pomóc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *