Co kupić na przyjęcie baby shower?

Czy jesteś organizatorką imprezy baby shower dla najlepszej przyjaciółki, czy gościem na przyjęciu, musisz przynieść prezent dla mamy i dziecka. Baby shower to okazja do świętowania radości, oczekiwania, macierzyństwa. Nie ma tej imprezy bez prezentów. Prezenty to punkt kulminacyjny imprezy. Przyszła mama rozpakowuje podarunki najczęściej przy wszystkich gościach. Radości, wzruszeń i podziękowań nie ma końca!

Ubranka dla noworodka na baby shower
Praktyczne prezenty dla noworodka

Tutaj mamy duże pole do popisu. Zawsze przydadzą się pieluszki jednorazowe i wielorazowe bo na początku idzie ich naprawdę sporo. Można je podarować w ciekawej formie, na przykład w formie niezwykle modnego tortu z pieluch.

Mama ucieszy się też z wyprawki dla noworodka czyli gotowych zestawów ubranek dla najmłodszych. Mowa tu o rozmiarze 56 i 62. Jeśli płeć dziecka nie jest jeszcze znana wystarczy wybrać uniwersalne kolory ubranek takie jak ecru, biel, żółty, zielony.

Do ubranek można dołączyć grzechotki, gryzaczki, sensoryczne zabawki dla najmłodszych. Maluszek chętnie skorzysta z maty edukacyjnej dostosowanej do jego wieku. Przydatne po narodzinach okazują się sprzęty takie jak sterylizator do butelek, podgrzewacz, lub laktator.

Śmieszne prezenty dla noworodka

Ubranka ze śmiesznymi napisami to prawdziwy hit wśród prezentów na przyjęcie baby shower. Z jednej strony maluszek otrzymuje wygodne ubranko, a z drugiej napis na ciuszku zwykle skierowany jest do rodziców lub bliskich dziecka.

Największą popularnością w rankingu napisów na ubrankach dla dzieci cieszą się te odnoszące się do charakteru Taty (8 cud świata, prawie jak Tata), troskliwej Mamy (Moja Mama jest fantastyczna, drzemie w niej jakaś energia kosmiczna), kochanej Babci (Babcia to dziewczyna taka, która daje mi buziaka) i Dziadka (Tata wie dużo, ale Dziadek wie więcej), Cioci (Bez dwóch zdań, Ciocia jest najlepszą z moich niań), Wujka (Słychać to tu, to tam, że najlepszego Wujka mam).

Napisy przede wszystkim nikogo nie obrażają. Bodziaki z napisami po polsku mają pozytywny i sympatyczny przekaz. Mamie otrzymującej taki prezent zakręci się łezka w oku ze wzruszenia podczas odpakowywania takiego podarunku. Miłe wspomnienia wrócą gdy niemowlę będzie już na świecie – za każdym razem gdy Mama będzie je ubierała w ubranko z przesłaniem.

co dać dla noworodka

Dowiedz się, czy body niemowlęce nadaje się na prezent?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *