Do podstawowych ubranek dziecięcych, których nie może zabrakn±ć w szafie maluszka, s± zaliczane pół¶piochy. To nic innego, jak ¶piochy z odcięt± gór±, które maj± spodenki z zakrytymi stopami. Stroje te bardzo dobrze nadaj± się do spania i s± wła¶ciwie niezast±pione w pierwszych miesi±cach życia dziecka. Dlatego w tej kategorii naszego sklepu internetowego proponujemy szeroki wybór wysokiej jako¶ci pół¶piochów, mog±cych stanowić wygodn± i zarazem niezwykle praktyczn± alternatywę tradycyjnych ¶pioszków.

Pół¶piochy czy ¶piochy

Oferowane przez nas ubranka dziecięce s± szyte wył±cznie ze starannie wyselekcjonowanych włókien bawełny, dzięki czemu s± łatwe w prasowaniu, nie gniot± się podczas noszenia, a co najważniejsze, s± przyjazne dla wrażliwej i delikatnej skóry maluszków. Każdy z proponowanych strojów może stanowić ¶wietny dodatek ubraniowy do body lub kaftanika niemowlęcego, doskonale sprawdzaj±c się zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Dzięki temu, że ubranka nie posiadaj± rami±czek, tak jak zwykłe ¶pioszki, pociecha może mieć na sobie miękkie i ciepłe spodenki ze stopk±.

Pół¶pioszki - bawełniane spodenki ze stopkami lub bez stopek

Spodnie dżinsowe s± niewygodne dla niemowlęcia, a na spodnie dresowe przyjdzie jeszcze czas. W warunkach domowych niemowlak najlepiej czuje się w wygodnych pół¶pioszkach, czyli następcach ¶piochów, które były tradycyjnym strojem niemowlaka od dawien dawna, i które nadal s± chętnie kupowane. Pół¶piochy maj± wygodny szeroki pas, który nie uciska brzuszka bobasa. Maj± też wszyte stopki, które zastępuj± skarpetki, co zim± zupełnie nie przeszkadza zakładać skarpetek na ubranko. W przypadku nieco za dużego ciuszka skarpetki trzymaj± pół¶piochy na miejscu. W warunkach domowych s± to idealne spodenki bawełniane dla niemowlaka.

Pół¶piochy - zgrany duet z body dla niemowl±t

To prawda, że najchętniej zestawiane s± z body dla niemowl±t bo razem ¶wietnie zakrywaj± plecy dziecka. Nic się nie kłębi, nic nie przesuwa. Duet perfekcyjny. Kaftanik także chętnie dopasuje się do pół¶piochów w przypadku mniejszych rozmiarów, od 56 do 74. Co oznacza, że w takim zestawieniu ubranek zobaczymy noworodka i trzymiesięczne niemowlę. Aby przewinać maluszka trzeba pół¶piochy zdj±ć całkowicie. Bardziej wprawni rodzice zsuwaj± pół¶pioszki do kolan i szybko zmieniaj± pieluszkę. Te popularne bawełniane spodenki maj± luĽny krój więc łatwo i szybko można je nałożyć z powrotem.

Komfort i bezpieczeństwo ubranek

Pół¶piochy nie maj± żadnych odstaj±cych elementów, guzików, czy tasiemek. To prosty krój, nieskomplikowany fason, który urozmaicić można jedynie grafik±, haftem, kieszonkami, obecno¶ci± lub brakiem stopek. To proste bezpieczne ciuszki niemowlęce niesamowicie wygodne dla maluszków. Najczę¶ciej uszyte s± z samej bawełny, bez domieszek. Nasze ubranka maj± pas zaprojektowany tak by gumka nie była cienka i w±ska, tylko szeroka i wygodna. Szeroki pas przedłuża też strój w górę daj±c ciepło na wysoko¶ci tułowia. Pas jest na tyle szeroki, że można go podwin±ć, gdy rozmiar jest lekko za duży, co podpowiedzieli nam rodzice korzystaj±cy z naszych ubranek.

Zobacz także: ¶pioszki, komplety kaftaniki i ¶pioszki, komplety body i pół¶piochy